اجاره ویلا در سایت ویلکسر

داستان ما از کجا شروع شد؟


در سال 1395 ایدۀ یک تحول در حوزۀ گردشگری به وجود آمد. یکی از آژانس‌های با سابقه در امر گردشگری و هواپیمائی تصمیم گرفت خدمات خود را وارد مرحلۀ جدیدی کند و لذتی دوچندان را برای مسافران ایرانی فراهم بیاورد. به این منظور تصمیم گرفت طرحی تشویقی را برای مشتریان وفادار خود در نظر بگیرد و ویلایی به نام Villa Ocean's Height را درشهر بالی واقع در اندونزی به اجارۀ خود درآورد و در اختیار مشتریان خود قرار داد و در عرصه اجاره ویلا قدم گذارد.

 

خوش‌بختانه سابقۀ 25 ساله مدیریتی این شرکت در امر توریستی و گردشگری و کسب رضایت مشتریان عزیز در این بازه، این امکان را فراهم آورد تا این طرح در مدت کوتاهی با استقبالی باورنکردنی از سوی ایرانیان عزیز روبرو شود و ویلاهای اقامتی در سه ماهه تابستان 96 به صورت کامل رزرو شوند. با مشاهد این استقبال بی‌سابقه مطمئناً قدم بعدی اضافه کردن ویلاها و همچنین گسترش کار به مقاصد دیگر بود تا این امکان برای تمام ایرانیان فراهم گردد. 

 

این راه به کجا می‌رود؟

 

به این ترتیب، پس از مدت یک سال و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، در بهمن ماه سال 96 شرکت ویلکسر متولد شد تا به عنوان اولین شرکت هلدر ویلا در ایران بتواند خدماتی نوین را در صنعت گردشگری ایران ارائه دهد. ویلکسر همواره سعی می‌کند خود را متعهد به تمایلات و خواسته‌های مسافران بداند و بر این باور بنا شده که مسافر حق دارد بهترین سفر ویلایی خود را همیشه و با هر هزینه‌ای تجربه کند.

 

پس چرا معمولی سفر کنیم؟

 

ویلکسر برای برآورده کردن خواسته‌های مسافران، بهترین ویلاهای جهان را با تمام امکانات ضروری برای ایرانیان و در جذاب‌ترین مقاصد آماده کرده است تا کار جستجو برای هموطنان عزیز آسان شود. مطمئناً قبل از سفر به مقصد خود لازم است اطلاعاتی از قبیل فرهنگ، آب‌و‌هوا، جاذبه‌های گردشگری و غیره به دست آورید، به همین‌خاطر در بخش مجلۀ ویلکسر تمام این اطلاعات برای علاقه‌مندان را فراهم کردیم. بعد از کسب آگاهی نسبت به مقصد مورد علاقه خود، با مشاهدۀ تمام امکانات و جزئیات ویلاهای ویلکسر، می‌توانید ویلای مورد علاقه خود را به سادگی رزرو کنید. 


تیم کارشناسان مجرب ویلکسر با سابقه 25 ساله به تمام سوالات و درخواست‌های شما پاسخ خواهند داد. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود، پشتیبانی تیم ما حتی در حین سفر هم با شماست تا دیگر هیچ چیز مانع لذت بردن شما از سفرتان نشود.


/ 0 نظر / 24 بازدید